HUKUKİ SORUMLULUĞUN TAHDİDİ BEYANI

Bu sitenin isim hakkı ve kullanım hakkı münhasıran Kâmran ŞİMŞEK'E aittir. Bu Site sadece bilgilendirme amacına yöneliktir. Hiçbir şekilde ticari veya mesleki faaliyet içermez.
  Site'de yer alan her türlü bilgi, herhangi bir maddi menfaat temin edilmeksizin, genel anlamda bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır. Site'de yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu Site'de yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak doğru/ yanlış yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı Kâmran ŞİMŞEK sorumlu tutulamaz.
  Bu Sitede yer alan bilgiler, sadece ilgili konularda fikir verme ve bilgi paylaşmak amacıyla hazırlanmıştır.
  Sitede yer alan bilgiler çogu zaman ilgili kaynaklardan ve benzer sitelerden olduğu gibi alıldığından yada oralara atıfta bulunulduğundan bu bilgilerin doğruluk / tamlık / güncelliğinden Kâmran ŞİMŞEK sorumlu tutulamaz.
  Kanunların, yönetmeliklerin, tebliğlerin ve uygulamanın değişebilir oluşu ve de elektronik haberleşmenin özünde var olan riskler sebebi ile bu sitede yer alan bilgilerde her zaman gecikmeler, eksiklikler ve hatalar olabilir.
  Verilen bilgilerin kullanımı / uygulaması uzmanlık gerektirdiğinden; Site, tavsiye, yönlendirme, etkide bırakmaktan sorumlu tutulamaz. Bilgilerin kullanımı uzmanlık gerektirdiğinden, mutlaka bir Mali Müşavir'e danışılması önerilir. Bu sitede danışmanlık verme amacıyla hareket edilmediği göz önüne alınmalıdır. Sitedeki bilgilerin veya bu Site vasıtasıyla edinilen bilgilerin doğru veya yanlış kullanımından doğacak her türlü sorumluluk kullanıcıya aittir.
  Bu Site üzerinden, üçüncü kişiler tarafindan hazırlanan sitelere bağlantılar / linkler kurulabilir. Kâmran ŞİMŞEK, bu Site üzerinden bağlanan diğer sitelerde yer alan bilgilerin doğruluğundan ve diğer yönlerinden sorumlu degildir. Kullanımından doğacak her türlü sorumluluk kullanıcıya aittir.
 Kâmran ŞİMŞEK, Sitede yer alan bilgiler uyarınca alınan herhangi bir karar veya yapılan herhangi bir fiilden ve muhtemel zararlar hakkında bilgi verilmiş olsa dahi, bu sebepten dolayı oluşacak veya bu sebebe mahsus zararlardan hiçbir sekilde sorumlu değildir.
  Siteye üye olanlar, üyelikleriyle ilgili tüm yetkinin tek taraflı Kâmran ŞİMŞEK'e ait olduğunu kabul eder. Üyelere hiçbir konuda güvence verilmez. Üyeler, Site tarafından kendilerine gönderilecek elektronik postaları kabul etmiş sayılır. Elektronik postalardan ve içeriğinde yer alan bilgilerin kullanımından doğacak her türlü sorumluluk kullanıcıya aittir. Site, üyelikleri durdurma / iptal etme hakkını tek taraflı olarak elinde bulundurur. Site, üyelerin siteye kayıtlı bilgilerini tek taraflı kullanabilir. Üyeler bu bilgilerin her türlü kullanım hakkını / yetkisini Site'ye bırakmış sayılır.
  Elektronik haberleşmenin özünde var olan riskler sebebiyle ve diger nedenlerle kaynaklanan hiçbir riskten site sorumlu değildir. Site'yi kallanırken tüm işlemlerinizden kişisel olarak sorumlu olduğunuz, eylemleriniz nedeniyle zarar görebilecek herkesin zararlarını tazmin etmek zorunda kalacağınız ihtar olunur. Kullanicilar; Site'ye izafe edilebilecek her türlü sorumluluk karsisinda Kâmran SIMSEK'i ibra ettiklerini şimdiden kabul ve beyan ederler. Bu Site'yi kullanmaya basladiğınız andan itibaren yazılı tüm hususlari tamamen anlamis ve kabul etmis sayılırsiniz. Bu sartlardan bir ya da birkaçının ihlal edilmesi durumunda herhangi bir uyari ya da bilgi vermeye gerek kalmadan kullanimınızi kısıtlama ya da son verme hakkımız saklıdır.

Bu site, T.C. yasalarina uygun olarak yayinlanmaktadir. Web sitesi ziyaretçilerinin gizlilik haklarina saygi gösterir. Isminiz, adresiniz, telefon numaraniz veya e-mail adresiniz gibi kimliğinizi belli edecek bilgiler sadece siz web sitemizde gönüllü olarak ibraz ettiğiniz zaman toplanir. Sitemiz bu bilgiyi, talep ettiğiniz bilgileri size ulastirmak amacıyla kullanacaktir. Ihtiyaçlarınızi daha iyi anlayabilmek ve sunduğumuz ürün ve servisleri nasil daha iyi hale getirebileceğimizi anlayabilmek amacıyla, zaman zaman bu bilgiye basvurabiliriz. Bu bilgiyi sizinle temasa geçmek amacıyla kullanabiliriz. Bilgilerinizi girerken size özellikle belirtilmediği sürece, bu siteye verdiğiniz kimlik bilgileri herhangi bir üçüncü tarafa satilmayacak veya transfer edilmeyecektir.

Web sitemiz hakkında istatistiksel veri toplamak amacıyla, sitemizi ziyaret eden toplam kişi sayısı, her sayfa için ziyaretçi sayısı ve ziyaretçilerin internet servis sağlayicilarının alan adlari gibi bilgileri takip etmektedir.

Sitemizde yayinlanan haber, döviz, imkb gibi veriler içerik sağlayaici sitelerden alinmistir. Yanlizca bilgi verilmesi amacıyla toplanmistir. Doğabilecek durumlardan sitemiz sorumlu değildir.


  Site'nin, bu maddelerde ve site içeriğinde her türlü değisiklik hakkı saklıdır.